Historie Horokolo Dobrošov

23. ročník / 39 startujících (24+15) / hromadný ve 2 vlnách

12. 8. 2020
muži / ŠTOLFA Štěpán / Pítrs Bikes / 13:01
ženy / BLANAROVÁ Natálie / Sokol Nové Město n. Met. / 19:57


22. ročník / 33 startujících (22+11) / hromadný

7. 8. 2019
muži / ČÁP Lukáš / HSK TEAM / 12:53
ženy / HORNYCHOVÁ Marie / SKI Police nad Metují / 21:16


21. ročník / 36 startujících / hromadný

15. 8. 2018
muži / ŠEVCŮ Tomáš / 1 HSK TEAM / 13:22
ženy / PEŠINOVÁ Jitka / 2 REDPOiNT ELEVEN TEAM / 20:05


20. ročník / 21 startujících / hromadný

23. 8. 201
muži / SULZBACHER Petr / 6 PÍTRS BIKES / 13:48
ženy / FULKOVÁ Šárka / 2 REDPOiNT ELEVEN TEAM / 23:23


19. ročník / 25 startujících / hromadný

24. 8. 2016
muži / PÍNA Ondře / 3 VELLA CYCLING / 13:07
ženy / FULKOVÁ Šárka / 1 REDPOiNT ELEVEN TEAM / 23:07


18. ročník / 24 startujících / hromadný

19. 8. 2015
muži / DREJSL Lukáš / 1 GIANT PITRS BIKES / 13:27
ženy / FRIDRICHOVÁ Lenka / 1 Hronov / 18:11


17. ročník / 36 startujících / hromadný

20. 8. 2014
muži / PÍNA Ondřej / 2 VELLA CYCLING / 13:04
ženy / PEŠINOVÁ Jitka / 1 REDPOiNT HQBC TEAM / 18:18


16. ročník / 29 startujících / hromadný

21. 8. 2013
muži / PÍNA Ondřej / 1 VELLA CYCLING / 13:02
ženy / ŠEFCOVÁ Kateřina / 1 LOKO Trutnov / 19:47


15. ročník / 33 startujících / hromadný

2. 8. 2012
muži / KANĚRA Michal / 2 GHOST MOJE KOLO / 12:35
ženy / TUČKOVÁ Monika / 1 GIANT PITRS BIKES / 18:51


14. ročník / 34 startujících / hromadný

13. 7. 2011
muži / ČÁP Lukáš / 1 HSK CYCLIG / 13:33
ženy / BENEŠOVÁ Jolana / 2 REDPOiNT PEARL iZUMi / 21:18


13. ročník / 46 startujících hromadný

11. 8. 2010
muži / KANĚRA Michal / 1 AXIT DOLDY / 12:51
ženy / BLAŽKOVÁ Lucie / 1 / 19:41


12. ročník / 33 startujících / hromadný

12. 8. 2009
muži / HORNYCH Miroslav / 1 SPARTAK Police n. M. / 13:22


11. ročník / 44 startujících / hromadný

13. 8. 2008
muži / DOLEŽAL Tomáš / 3 AXIT DOLDY / 13:20
ženy / ADÁMKOVÁ Jana / 1 BP LUMEN / 24:20


10. ročník / 44 startujících / hromadný

1. 8. 2007
muži / SULZBACHER Petr / 5 KHS CENY TISKU / 13:14
ženy / HORNYCHOVÁ Marie / 1 XSTREAM / 18:46


9. ročník / 58 startujících / hromadný

5. 7. 2006
muži / DOLEŽAL Tomáš / APOLLO DOLDY Náchod / 12:51
ženy / PODVALSKÁ Jana / APOLLO DOLDY Náchod / 18:18


8. ročník / 79 startujících / časovka

24. 8. 2005
muži / HORNYCH Václav / ROCKMACHINE CYKLOMAX / 13:01
ženy / TLAMKOVÁ Petra / LOKO Trutnov / 18:01


7. ročník / 57 startujících / hromadný

18. 8. 2004
muži / HORNYCH Václav / ROCKMACHINE CYKLOMAX / 13:12
ženy / SLÁDKOVÁ Markéta / CYKLO TEAM Broumov / 19:29


6. ročník / 64 startujících / hromadný

20. 8. 2003
muži / SULZBACHER Petr / RUBENA MERIDA KCK / 13:06
ženy / BENEŠOVÁ Jolana / REDPOINT Teplice n. Met. / 20:49


5. ročník / 53 startujících / hromadný

28. 8. 2002
muži / DOLEŽAL Tomáš / RUBENA MERIDA TEAM / 12:54
ženy / JANSOVÁ Tereza / VC PEK SERVIS Kolín / 19:14


4. ročník / 56 startujících / hromadný

15. 8. 2001
muži / SULZBACHER Petr / RUBENA MERIDA KCK / 12:59
ženy / TYLŠOVÁ Daniela / TJ MARATONSTAV Úpice / 19:22


3. ročník / 52 startujících / hromadný

21. 6. 2000
muži / SULZBACHER Petr / MERIDA TIMEX / 13:28
ženy / HANUŠOVÁ Lenka / REDPOINT Teplice n.M. / 17:22

2. ročník / 54 startujících / časovka

4. 8. 1999
muži / KESTLER Aleš / CYKLO STRATÍLEK Litomyšl / 12:28
ženy / TLAMKOVÁ Petra / MT SPORT M.Svatoňovice / 17:30


1. ročník / 41 startujících / časovka

22. 7. 1998
muži / SULZBACHER Petr / VC PEK SERVIS Kolín / 12:26 MTR
ženy / TLAMKOVÁ Petra / MT SPORT M.Svatoňovice / 17:20 ŽTR
X